Home / اقتصاد

اقتصاد

                                        ویژگی های آموزشی در پوهنتون های روسیه در رشتهٔ اقتصاد

 

بخش عمومی از دورهٔ اجتماعی، اقتصادی در جهت «اقتصاد»  شامل رشته هایی مانند فلسفه، تاریخ، و زبان خارجی است. ساعت اضافی در روانشناسی، جامعه شناسی، حقوق، منطق، فرهنگ، زبان و ارتباطات کسب و کار و اخلاق کسب و کار. محتوای بخش متغیر – در ذهن تفاوت در آماده سازی اقتصاددانان، مدیران و متخصصان در جزء اطلاعات از کسب و کار توسط پوهنتون تعیین می شود..

بخش اصلی دورهٔ ریاضی شامل الجبر خطی، آنالیز ریاضی، نظریه احتمال، نظریه بازی ها، و روش برای راه حل مطلوب. با بخش متغیر این وضعیت شبیه به چرخه های قبلی است.

در نهایت، دورهٔ حرفهٔ  با هدف مطالعه کلان و اقتصاد خرد، آمار، اصول اقتصاد، امور مالی شرکت، نظریه بازارهای صنعتی، بازاریابی، مدیریت، و حتی ده ها رشته که به طور مستقیم به فعالیت های مربوط در حوزه اقتصادی است.

ساعت هم بیشتر در GEF جدید برای شیوه های صنعتی و آموزشی اختصاص داده است.

کیفیت آموزش

متاسفانه، از سطح متوسط ​​از کیفیت آموزش و پرورش اقتصادی بالاتر در پوهنتون های روسیه بسیار زیاد است – در هزینه تعداد زیادی از مکاتب که هیچ پایه مواد خوب، هیچ اعتبار، هیچ پشتیبانی مالی ندارد. و به عنوان پوهنتون، که در درجات مختلف، مناطق اقتصادی آموزش در کشور وجود دارد، در حال حاضر 1516 وجود دارد – که منجر چندین پوهنتون ها از وضعیت بس نمی کند

تخصص محبوب ترین (مدرک لیسانس)

فهرست از تخصص اقتصادی محبوب ترین است تغییرات قابل توجهی در سال های اخیر انجام نداده – و برای پوهنتون  های بهتر در محل به آنها برای پذیرش را به 20 نفر در محل و بالاتر.

در میان این تخصص – (اقتصاددانان امور بین المللی بهترین است که در حال آماده سازی MGIMO) در ضد بحران روش های مدیریت متخصصان (MESIرهبری در آماده سازی خود را – در)، اقتصاددانان در زمینه فن آوری اطلاعات (MESI)، و تحلیلگران، اقتصاددانان (هیچ PI برابر “عالی وجود دارد پوهنتون های  اقتصاد “). علاوه بر این، بسیار در مدیریت بازار کار در زمینه های فروش و منابع انسانی ارزش دارد.

دیدگاه یادگیری

چشم انداز اقتصاددانان (هر چند، دوباره – تکمیل شده توسط یک سطح مناسب و معقول از آموزش عالی) خوش بینانه ترین. حتی مبتدیان با هیچ تجربه از کارشناسان حقوق و دستمزد شروع می شود از 50 هزار روبل، و در نهایت به 170 هزار علاوه بر رسد – .. بیایید صادق باشیم – برای متخصصان امنیت اقتصادی، به عنوان مثال، یک کار در آداب و رسوم و یا مقامات مالیاتی عمده، محاسبه شده است نه تنها در درآمد “سفید” به طور منظم. با این حال، در هر صورت، تقاضا برای اقتصاددانان، این پروفایل را نمی خواهد در آینده نزدیک قرار می گیرند

اسناد لازم جهت اخذ پذیرش و صدور ویزهء تحصیلی از پوهنتون های فدراسیون روسیه

صفحه اول پاسپورت، صفحه اول تذکره تابیعت ، دیپلم و یا شهادتنامه زبان انگلیسی با  نمرات سه ساله صنوف (10-11-12) که به تایید وزارت های معارف و امور خارجه نیز رسیده باشد. تکمیلی معاینات  صحی که باید تاییدیه وزارت صحت عامه را داشته باشد، داشتن کتابچه های  تست ایدز و هپاتیت، 12قطعه عکس و تمامی اسناد ارایه شده می بایست به زبان روسی ویا انگلیسی ترجمه شده باشد .البته داشتن این اسناد برای تمامی افرادی که قصد دارند در دورهء آماده گی ویا سال اول رشتهء اقتصاد ویا هر رشته دیگری که شمولیت را بدست آورده اند لازم میباشند.

یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در خصوص تحصیل در فدراسیون روسیه اخذ اقامت و به دنبال آن اخذ تابعیت فدراسیون  روسیه است. فدراسیون  روسیه جزء کشورهایی است که اخذ اقامت دائم در آن امتیازی است و فرد با کسب امتیازی حداقل 75 از 100 امتیاز میتواند اقامت و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید . سن و تسلط به زبان روسی دو مورد مهم در کسب امتیاز هستند. محصلین که  که درفدراسیون روسیه تحصیل می کنند با چند شرط می توانند در روسیه اخذ اقامت دائم کنند. یکی از این شرایط اینست که فرد پس از دوران تحصیل بتواند کارمناسبی بیابد و مشغول به کار شود . در واقع ویزهء تحصیلی خود را به ویزهء کاری تغییر دهد که این خود پس از چند سال میتواند منجر به اخذ اقامت دائمی شود. ازدواج با یک تبعه روسی ، سرمایه گذاری در کشور روسیه دو روش دیگر برای اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت درفدراسیون روسیه است.

:فهرست پوهنتون های دولتی موفق و برجسته روسیه که رشته های اقتصادی ارائه می کنند

پوهنتون  دریانوردی و حمل و نقل درون مرزی ماکارو
پوهنتون دولتی تکنولوژی سن پترزبورگ
پوهنتون دولتی هوانوردی و عمران سن پترزبورگ
پوهنتون دوستی ملل روسیه مسکو
پوهنتون دولتی کشاورزی ساراتوف
پوهنتون دولتی نیژنی نووگورود
پوهنتون دولتی معماری و مهندسی عمران نیژنی نووگورود
پوهنتون دولتی فنی شمال قفقاز استاورپل