Home / انجینری

انجینری

تحصیل در طب دندان فدراسیون  روسیه

ویژگی های آموزشی.

با توجه به GEF اخیر برای HBO برنامه های آموزشی در چهار بخش ( “برنامه ریزی شهری”، “ساختمانی”، “معماری سازی” و “طراحی محیط زیست معماری”) شامل آموزش مدرک کارشناسی آینده در زمینه تحلیلی، طراحی، ساختمانی، مهندسی، ارتباطات، مدیریت فعالیت های تاریخی و نظری.

 در بخش ضروری (اساسی)  دوره های اجتماعی، و اقتصادی  شامل رشته های زیر:

  • .یک زبان خارجی
  • .جامعه شناسی
  • .حقوق
  • .اقتصاد
  • .فلسفه
  • .تاریخ.

:بخش اساسی علم طبیعی شامل موارد ذیل میباشد:

  • :منبع تغذیه شهرک و اقلیم
  • :نقشه برداری و مساحی
  • :ساخت و ساز (یا برنامه ریزی شهری، معماری – بسته به مقصد انتخاب) محیط زیست
  • :اقتصاد جغرافیای.

در نهایت، بخشی اساسی از دورهٔ حرفهٔ  به طور کامل به حرفه آینده انتخاب مرتبط – در این رابطه، ماژول های آموزش آن نظم و انضباط باشد، و همچنین ساعت در طراحی به وسیلهٔ کامپیوتر، فن .آوری های چند رسانهٔ و سیستم پروفیل نازک اطلاعات مکانیکی

محتویات بخش متغیر هر یک از چرخه های سازمان آزادیبخش فلسطین از هر موسسه فردی به طور جداگانه متفاوت است.

کیفیت آموزش:

اوسط ​​کیفیت آموزش عالی در ساخت و سازنسبت به  ساخت و ساز داخلی بازده دانشگاه پیشرو اروپا – اما به طور کلی آن  در سطح بالا میباشد، و سه بیشترین  به رسمیت در سراسر جهان شناخته شده میباشد.

تخصص محبوب ترین (مدرک لیسانس)

تخصص محبوب ترین به متعلمین آینده در درجه اول هر چیری مه  مربوط به طراحی چشم انداز و تکنولوژی کامپیوتر مدرن در ساخت و ساز میباشد.

دیدگاه آموزشی.

با وجود کاهش اندکی در فعالیت ساخت و ساز از زمان آغاز بحران در سال 2008، از تمام علمای بزرگ آمار کار در هر قاره به توافق برسند که کسب و کار ساخت و ساز در آینده نزدیک انتظار رونق جدید است. در پرتو چنین بینی – آن را با درجه بالایی از اعتماد به نفس که، علاوه بر کارشناسان در زمینه طراحی معماری، مرمت و سایر (در حال حاضر در مناطق بالاترین امتیاز) به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت تقاضا برای دیگر تخصص ساخت و ساز امکان پذیر است. به طور خاص – در کار ساخت و ساز مدیران، سرکارگران، تحلیلگران بازار ساخت و ساز و، البته، حرفه ای در زمینه ساخت سیستم های اطلاعات و فن آوری های چند رسانه ای

مسکو موسسه معماری – گاهی اوقات به نام فرهنگستان. رهبر در تولید حرفه ای است در حال حاضر مناطق شیک از مرمت، بازسازی و طراحی معماری، از جمله کسی معتبر و نه دیگری، اما مشهور جهان (موسسه سلطنتی معماران بریتانیا).

(ساخت دانشگاه دولتی مسکو.( فارغ التحصیلان شناخته شده از بیش از 20 مناطق، از جمله ساخت و ساز سازه منحصر به فرد.

معماری و ساخت و ساز از دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ. (موسس سال 1832 هفتم – – این است که به عنوان یکی از قدیمی ترین ساختمان از دانشگاه های شناخته شده است و بزرگترین در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع علمی و فنی ساخت و ساز کتابخانه و ادبیات معماری در بیش از 800 هزار جلد است.

شاید سه نفر برتر هنوز هم ممکن است برای تخصیص به طور جداگانه. بقیه برندگان عبارتند از:

دانشگاه معماری ایالتی نووسیبیرسک  ساخت و ساز،

دانشگاه ایالتی سامارا معماری ساخت و ساز.

دانشگاه دولتی اجتماعی روسیه ا (دانشگاه ساختمانی دولت روستوف)، بزرگترین در جنوب.

دانشگاه معماری و ساخت و ساز ایالتی کازان

دانشگاه معماری و ساخت و ساز ایالت ورونژ

دانشگاه معماری و مهندسی عمران دولت نیژنی نووگورود

دانشگاه ایالتی پنزا معماری و ساخت و ساز

اسناد لازم جهت اخذ پذیرش و صدور ویزهء تحصیلی از پوهنتون های فدراسیون روسیه

صفحه اول پاسپورت، صفحه اول تذکره تابیعت ، دیپلم و یا شهادتنامه زبان انگلیسی با  نمرات سه ساله صنوف (10-11-12) که به تایید وزارت های معارف و امور خارجه نیز رسیده باشد. تکمیلی معاینات  صحی که باید تاییدیه وزارت صحت عامه را داشته باشد، داشتن کتابچه های  تست ایدز و هپاتیت، 12قطعه عکس و تمامی اسناد ارایه شده می بایست به زبان روسی ویا انگلیسی ترجمه شده باشد .البته داشتن این اسناد برای تمامی افرادی که قصد دارند در دورهء آماده گی ویا سال اول رشتهء انجینری ویا هر رشته دیگری که شمولیت را بدست آورده اند لازم میباشند.

یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در خصوص تحصیل در فدراسیون روسیه اخذ اقامت و به دنبال آن اخذ تابعیت فدراسیون  روسیه است. فدراسیون  روسیه جزء کشورهایی است که اخذ اقامت دائم در آن امتیازی است و فرد با کسب امتیازی حداقل 75 از 100 امتیاز میتواند اقامت و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید . سن و تسلط به زبان روسی دو مورد مهم در کسب امتیاز هستند. محصلین که  که درفدراسیون روسیه تحصیل می کنند با چند شرط می توانند در روسیه اخذ اقامت دائم کنند. یکی از این شرایط اینست که فرد پس از دوران تحصیل بتواند کارمناسبی بیابد و مشغول به کار شود . در واقع ویزهء تحصیلی خود را به ویزهء کاری تغییر دهد که این خود پس از چند سال میتواند منجر به اخذ اقامت دائمی شود. ازدواج با یک تبعه روسی ، سرمایه گذاری در کشور روسیه دو روش دیگر برای اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت درفدراسیون روسیه است .

در این مقاله که جهت ارائه اطلاعاتی در خصوص تحصیل در رشتهء طب دندان در فدراسیون روسیه خدمت شما ارائه شد سعی کردیم به سوالات احتمالی در این خصوص پاسخ دهیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و سهولت در اخذ پذیرش در رشته ء طب دندان و پ.هنتون های فدراسیون  روسیه متوانید با مامشورت کرده تا این مسیر را سریعتر و  مطمئن تر طی کنید.