Home / حقوق

حقوق

تحصیل در حقوق و علوم سیاسی فدراسیون  روسیه

تحصیل حقوق و علوم سیاسیدرفدراسیون روسیه چگونه است؟ قوانین فدراسیون روسیه در خصوص ویزهء تحصیلی چگونه است؟ تحصیل حقوق و علوم سیاسی در فدراسیون  روسیه چگونه است؟ مزایای تحصیل طب دندان در فدراسیون روسیه چگونه است؟ زبان تحصیل طب دندان در فدراسیون روسیه چیست؟ اینها سوالاتی است که ممکن است فرد در صورت تمایل به تحصیل در آن کشور با آنها مواجه شود که در این راستا مشاورین تحصیل شرکت تحصیلاتی (هیله) می توانند در یافتن  پاسخ به سوالاتتان  شما را یاری رسانند.  مادر این مقاله تلاش کرده ایم که در حد توان به سوالات احتمالی شما در خصوص شرایط تحصیل طب دندان در فدراسیون روسیه پاسخگو باشیم.

حرفه های حقوقی – یکی از قدیمی ترین و مهبوبترین رشته است

یکی از ویژگی های از مطالعه به یک وکیل و حرفه به عنوان یک کل – آن مقدار زیادی از ادبیات است که برای یادگیری، و همواره در حال تغییر قانون، که باید به خوبی هدایت شود. علاوه بر این، برخی از موقعیت مدنی ضروری ابراز احترام سرسخت قانون، قانون و شخصیت انسان است.

در روسیه، بیش از 1200 پوهنتون ها، که در آن شما می توانید در رشته حقوق را آموزش ببینید. رتبه بندی بر اساس حقوق و دستمزد از فارغ التحصیلان مشخص شد..

پوهنتون دولتی مسکو  .

آکادمی قانون دولتی مسکو.

پوهنحٔی حقوق در  پوهنتون سنت پترزبورگ.

پوهنتون دوستی خلق.

پوهنتون حقوق نووسیبیرسک.

MGIMO.

پوهنتون ایالتی پرم.

آکادمی مالیاتی دولت از وزارت مالیه.

مکتب عالی اقتصاد.

پوهنتون دولتی تیومن.

علاوه بر این، شما می توانید بخش مناسب از پوهنتون خود را در نهادهای قانونی مسکو و سنت پترزبورگ نهادهای قانونی را انتخاب کنید.

. کیفیت آموزش و پرورش قانونی بالاتر در پوهنتون های روسیه است که توسط زمان تست شده است. کارکنان آموزشی از پوهنتون های معتبر از انتخاب، قوی است. اخذ مدرک حقوق، یک مرد رویاهای حقوق بالا، اکثر محصلین متوجه است که محل کار آنها از دانش نیاز دارند، بنابراین اگر شما تمایل، نتیجه این خواهد بود: بالاترین سطح آموزش.

اولین مرحله از آموزش و پرورش قانونی – لیسانس – متخصصان در عرصه فقه آماده می شود. این برنامه یک دانش پایه از همه رشته ها مهم حقوقی فراهم می کند، محصلین عمل داشته باشند، بسته به تخصص:

قانون مدنی – در ادارات، کارخانه ها،

قانون دولت – در دولت،

حقوق جزا – در دادگاه.

به موازات، شما می توانید زبان را یاد بگیرند، به دست آوردن یک درجه دوم. پس از اتمام موفقیت آمیز دانشجویان مقطع کارشناسی حق ادامه تحصیلات خود در کارشناسی ارشد است.

اخذ مدرک حقوق اجازه می دهد تا شما را به کار در زمینه های مختلف:

شما می توانید محقق کار می کنند، حل مسائل جنایی، جمع آوری سرنخ، انگیزه ها و شرایط دیگر از این پرونده که در کیفرخواست را تشکیل میدهد.

پس از آموزش های ویژه، شما می توانید تبدیل شدن به یک دادستان، برای شرکت در روند مراحل قانونی، نظارت و جلوگیری از جنایات، مبارزه با فساد.

با تجربه و نشان می دهد طرف خوب خود را، شما باید یک فرصت برای به دست آوردن موقعیت یک قاضی – یک داور قانونی است.

وکیل محافظت از منافع مشروع شهروندان: آن است که لزوما حفاظت از جنایتکاران در دادگاه نیست، دعاوی مدنی وجود دارد.

پس از قبولی در امتحان و گرفتن یک وکیل مجوز خاص می توانند به کار دفتر اسناد رسمی.

مشاورین حقوقی پشتیبانی قانونی برای سازمانهایی که از این قرارداد، ادعا را تشکیل می دهند، در صورت لزوم نماینده منافع در دادگاه ارائه می کنند.

حقوقدانان بین الملل – دیپلمات به نمایندگی منافع دولت در سطح بین المللی است.

وکیل در هر منطقه مفید، نجیب و خوبی پرداخت می شود. نکته اصلی که وکیل در مورد او بر این باور بودند، صادق و مردی شریف باقی مانده است

اسناد لازم جهت اخذ پذیرش و صدور ویزهء تحصیلی از پوهنتون های فدراسیون روسیه

صفحه اول پاسپورت، صفحه اول تذکره تابیعت ، دیپلم و یا شهادتنامه زبان انگلیسی با  نمرات سه ساله صنوف (10-11-12) که به تایید وزارت های معارف و امور خارجه نیز رسیده باشد. تکمیلی معاینات  صحی که باید تاییدیه وزارت صحت عامه را داشته باشد، داشتن کتابچه های  تست ایدز و هپاتیت، 12قطعه عکس و تمامی اسناد ارایه شده می بایست به زبان روسی ویا انگلیسی ترجمه شده باشد .البته داشتن این اسناد برای تمامی افرادی که قصد دارند در دورهء آماده گی ویا سال اول رشتهء حقوق و علوم سیاسی ویا هر رشته دیگری که شمولیت را بدست آورده اند لازم میباشند.

یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در خصوص تحصیل در فدراسیون روسیه اخذ اقامت و به دنبال آن اخذ تابعیت فدراسیون  روسیه است. فدراسیون  روسیه جزء کشورهایی است که اخذ اقامت دائم در آن امتیازی است و فرد با کسب امتیازی حداقل 75 از 100 امتیاز میتواند اقامت و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید . سن و تسلط به زبان روسی دو مورد مهم در کسب امتیاز هستند. محصلین که  که درفدراسیون روسیه تحصیل می کنند با چند شرط می توانند در روسیه اخذ اقامت دائم کنند. یکی از این شرایط اینست که فرد پس از دوران تحصیل بتواند کارمناسبی بیابد و مشغول به کار شود . در واقع ویزهء تحصیلی خود را به ویزهء کاری تغییر دهد که این خود پس از چند سال میتواند منجر به اخذ اقامت دائمی شود. ازدواج با یک تبعه روسی ، سرمایه گذاری در کشور روسیه دو روش دیگر برای اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت درفدراسیون روسیه است .

در این مقاله که جهت ارائه اطلاعاتی در خصوص تحصیل در رشتهء حقوق و علوم سیاسی در فدراسیون روسیه خدمت شما ارائه شد سعی کردیم به سوالات احتمالی در این خصوص پاسخ دهیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و سهولت در اخذ پذیرش در رشته ء حقوق و علوم سیاسی و پوهنتون های فدراسیون  روسیه متوانید با مامشورت کرده تا این مسیر را سریعتر و  مطمئن تر طی کنید.