Home / ژورنالیزم

ژورنالیزم

تحصیل در ژورنالیزم در  فدراسیون  روسیه

تحصیل ژورنالیزم درفدراسیون روسیه چگونه است؟ قوانین فدراسیون روسیه در خصوص ویزهء تحصیلی چگونه است؟ تحصیل ژورنالیزم در فدراسیون  روسیه چگونه است؟ مزایای تحصیل ژورنالیزم در فدراسیون روسیه چگونه است؟ زبان تحصیل طب دندان در فدراسیون روسیه چیست؟ اینها سوالاتی است که ممکن است فرد در صورت تمایل به تحصیل در آن کشور با آنها مواجه شود که در این راستا مشاورین تحصیل شرکت تحصیلاتی (هیله) می توانند در یافتن  پاسخ به سوالاتتان  شما را یاری رسانند.  مادر این مقاله تلاش کرده ایم که در حد توان به سوالات احتمالی شما در خصوص شرایط تحصیل طب دندان در فدراسیون روسیه پاسخگو باشیم.

  10 بهترین پوهنتون در این رشته

 1. MSU.
 2. MGIMO
 3. RGGU.

4.SPBU.

 1. MAIU.
 2. MNEPU .
 3. CIC
 4. (C-PbGUP).
 5. دانشگاه دولتی مسکو پس از شولوخوف.

.

رشته های اصلی دراین علوم عبارت از :  تاریخ (داخلی)، فلسفه، زبان های خارجی، مدیریت و بازاریابی، و هدف اصلی – آموزش محصلین:

 • درک درستی از ساختار اجتماعی جامعه و محل بشر در آن؛
 • تصویر های مختلف مذهبی و فلسفی جهان؛
 • همکاری در اصول بیولوژیکی و اجتماعی فردی؛
 • چند نوع و پیچیدگی فرایندهای تاریخی؛
 • زبان های خارجی (به مقدار لازم برای کار با اطلاعات در منابع خارجی)؛
 • سازمان سیاسی دولت ها و جوامع و نقش خشونت یا عدم وجود آن در آنها است.

کیفیت آموزش

بحث در مورد برخی با کیفیت متوسط ​​آموزش در هنر کالج لیبرال این کشور به عنوان یک کل بسیار دشوار است. دلیل آن در فاصله زیادی بین سطح آموزش در موسسات آموزشی پیشرو، که امروز بسیار بالا است، و دانشگاه های منطقه ای، به ویژه آنهایی که کوچکتر – که آن را رضایت بخش گفتن  دشوار است..

تخصص محبوب ترین (مدرک لیسانس)

محبوب ترین در میان علوم انسانی از طریق مقطع کارشناسی به طور قابل توجهی در طول دهه گذشته تغییر نکرده است. به بالا پنج هنوز هم عبارتند از:

 • روابط بین المللی؛
 • علوم سیاسی؛
 • تبلیغات.
 • ژورنالیزم ؛
 • جامعه شناسی.

اسناد لازم جهت اخذ پذیرش و صدور ویزهء تحصیلی از پوهنتون های فدراسیون روسیه

صفحه اول پاسپورت، صفحه اول تذکره تابیعت ، دیپلم و یا شهادتنامه زبان انگلیسی با  نمرات سه ساله صنوف (10-11-12) که به تایید وزارت های معارف و امور خارجه نیز رسیده باشد. تکمیلی معاینات  صحی که باید تاییدیه وزارت صحت عامه را داشته باشد، داشتن کتابچه های  تست ایدز و هپاتیت، 12قطعه عکس و تمامی اسناد ارایه شده می بایست به زبان روسی ویا انگلیسی ترجمه شده باشد .البته داشتن این اسناد برای تمامی افرادی که قصد دارند در دورهء آماده گی ویا سال اول رشتهء ژورنالیرم ویا هر رشته دیگری که شمولیت را بدست آورده اند لازم میباشند.

یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در خصوص تحصیل در فدراسیون روسیه اخذ اقامت و به دنبال آن اخذ تابعیت فدراسیون  روسیه است. فدراسیون  روسیه جزء کشورهایی است که اخذ اقامت دائم در آن امتیازی است و فرد با کسب امتیازی حداقل 75 از 100 امتیاز میتواند اقامت و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید . سن و تسلط به زبان روسی دو مورد مهم در کسب امتیاز هستند. محصلین که  که درفدراسیون روسیه تحصیل می کنند با چند شرط می توانند در روسیه اخذ اقامت دائم کنند. یکی از این شرایط اینست که فرد پس از دوران تحصیل بتواند کارمناسبی بیابد و مشغول به کار شود . در واقع ویزهء تحصیلی خود را به ویزهء کاری تغییر دهد که این خود پس از چند سال میتواند منجر به اخذ اقامت دائمی شود. ازدواج با یک تبعه روسی ، سرمایه گذاری در کشور روسیه دو روش دیگر برای اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت درفدراسیون روسیه است .

در این مقاله که جهت ارائه اطلاعاتی در خصوص تحصیل در رشتهء طب دندان در فدراسیون روسیه خدمت شما ارائه شد سعی کردیم به سوالات احتمالی در این خصوص پاسخ دهیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و سهولت در اخذ پذیرش در رشته ء ژورنالیرم و پ.هنتون های فدراسیون  روسیه متوانید با مامشورت کرده تا این مسیر را سریعتر و  مطمئن تر طی کنید.