Home / کار در روسیه

کار در روسیه

مهاجرت کاری روسیه ، اخذ اقامت روسیه از طریق کار ، ویزای کار در روسیه ، سرمایه گذاری در روسیه ، کشور روسیه بزرگترین شهر اروپا و پهناورترین کشور جهان، ازحیث اقتصادی کشوری قوی و ثروتمند در نظر گرفته می شود. کار در روسیه با توجه برای تجار مختلف می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

مهاجرت از طریق کار در روسیه به عنوان یکی از راه های ورود به یک کشور محسوب می شود. در این مقاله شما می توانید اطلاعات لازم پیرامون کار در روسیه را مطالعه فرمایید. در این مقاله سعی شده است روش های مختلف کار در روسیه اعم از کار در روسیه در ارگان های دولتی، کار و تجارت آزاد در روسیه و هم چنین کار در روسیه برای محصلین بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در مورد وضعیت کار در روسیه و قوانین کار در روسیه بدانید مقاله زیر به شما کمک میکند تا اطلاعات مربوط به کار در روسیه را کسب کنید.مسکو پایتخت این کشور در زمینه ی کسب درآمد از موقعیت های خوبی برخوردار است.کلان شهر مسکو از نظردارا بودن موسسات علمی،ورزشی، آموزشی در جایگاه برتری قرار دارد.

کار در روسیه

سوال در زمینه کار در روسیه بسیار است که یکی از متداول ترین سوالات مطرح شده آن است که آیا افراد در حال تحصیل میتوانند علاوه بر تحصیل، شاغل هم باشند؟

شرایط کار در روسیه

برطبق قانون جمهوری فدرال روسیه ارگان های رسمی نمیتوانند دانشجویان را بطور رسمی به کار گیرند. این ارگانها ی دولتی نیاز به نیروهای تمام وقت دارند و معمولاً کارمندان خود را از میان افرادی با زمان پاره وقت انتخاب نمی کنند. ولی محصلین می توانند راه دیگری برای کار برگزینند و آن کار در بازار آزاد و یک سری کارهای محصلی می باشد.
حال این سوال مطرح می شود که هر فردی در حین تحصیل میتواند کار دانشجویی پیدا کند یا خیر؟ مسلما پیدا کردن کار در هر کشوری بستگی به سطح دانش شخص به زبان کشورها، تجربه کاری و ویژگی اخلاقی و شخصی فرد دارد.
روسیه بازار بسیار گسترده ای از نظر پوشاک ، لوازم منزل و الکترونیک دارد و میتوان از طریق کار و با استفاده از کمی خلاقیت
درآمد مناسبی را کسب کرد و همیشه اصلی مهم در کسب درآمد وجود دارد، وقتی در کار خود مداومت کنید و با تلاش و
صبر ادامه دهید و فردی با استعداد باشید به موفقیت خواهید رسید.
به عنوان نمونه میتوان به کار درسوپرمارکت های بزرگ روسیه اشاره کرد، این سوپر مارکت ها به دلیل داشتن بخش هاو قسمت های زیاد قابلیت این را دارند که به افراد جویای کار اجاره داده شوند و شخص به فروش اجناس خود بپردازد.
این نکته قابل ذکر است که دانشجوی مقطع لیسانس مجوز کار در روسیه در هفته ده ساعت را دارا می باشد، محصلی  فوق لیسانس مجوز کار در روسیه محدوده ای 20 ساعته و دانشجوی دکترا مجوز کار در روسیه 30 ساعت در هفته را میتواند به کار اختصاص دهد. حقوق این افراد بین 8 تا 10 دلار به ازای هر ساعت کار میباشد، که شخص می تواند بوسیله آن قستی از مخارج زندگی و شهریه خود را تامین کند، حتی با کار در بازار آزاد شما میتوانید به در آمد ماهیانه حدودا 1000 تا 1200 دلار هم برسید.
افرادی که تصمیم دارند بعد از فارغ التحصیل شدن در کشور روسیه مشغول به کار تمام وقت شوند بایستی تسلط کامل بر زبان روسی داشته باشند و از نظرتحصیلی محصلی  ممتاری باشند، تا بتوانند شغل مناسبی را برای خود انتخاب کنند.
درفرهنگ مردم روسیه اگر شغل انتخاب شده ماهیتی غیر اخلاقی نداشته باشد و به شیوه ای صحیح و سالم باشد بسیار پسندیده خواهد بود.

کار در روسیه

در خاتمه متذکر می شوم که در قانون کار در روسیه شهروندان این کشور بدون در نظر گرفتن ملیت یا نژاد از حقوق مساوی کار برخوردارند و درباره کار در روسیه برای زنان هم اینکه، پاداش کار و فراغت و امنیت اجتماعی از حقوق مساوی با مردان برخوردارند و به موجب قانون کار در روسیه ، در شب برای زنان آبستن و مادران پرستار و نیز زنان دارای بچه های کم تر از یک سال، کارگران صنعتی و اداری و سایر بخش های دیگر که سنشان کم تر از هجده سال باشد ممنوع است.
طبق قانون کار در روسیه منظور از کار شبانه یا شبکاری کاری است که ساعت ده شب تا شش صبح صورت بگیرد.
این جستجوی شغل و تجربه کاری در روسیه نیز اطلاعاتی راجع به کار در روسیه ارائه میدهد. چنانچه هر گونه سوالی  کار در روسیه داشته باشید، می توانید با مشاورین شرکت هیله  تماس حاصل فرمایید.