Home / کامپیوتر ساینس

کامپیوتر ساینس

تحصیل در کامپیوتر ساینس فدراسیون  روسیه

فناوری اطلاعات تقریباً در تمام ناحیه های زندگی ما نفوذ کرده است. خیلی زود، حجم اطلاعات را به زتابایت ها تغیر خواهد کرد (آن 10 – 21 درجه است)، و آن را ضروری به این کنترل میداند،    با توجه به کارشناسان ما – نامزد علوم فنی، رئیس کار با “مایکروسافت” از گروه فن آوری های راهبردی نظام آموزش و پرورش الکساندر گاوریلوف و مدیر گروه پژوهش و آموزش Mail.Ruگروه دیمیتری ولوشین

   در اینجا لیستی از معتبر ترین تخصص کامپیوتر ساینس در آینده نزدیک است

“Datascientist” – تخصص در کار با  معلومات های حجم بزرگ

معلومات بزرگ – یک روند محبوب و امیدوار کننده در علم اطلاعات. آن چیست؟ این مجموعه و طبقه بندی اطلاعات و مقدار بسیار عظیمی از ترکیب متفاوت بود.این به تجزیه و تحلیل کل مجموعه معلمومات ها و بر اساس آن تصمیم گیری های مدیریت جدی لازم میباشد. در نگاه اول، به نظر می رسد که آشکار است، اما برای این کار شما نیاز به تواناییها و ظرفیتهای بسیار خاص است

متخصص محاسبات ابری.

ذخیره سازی ابری معلومات ها – یک سرور مجازی قدرتمند که در آن معلومات های کاربر ذخیره شده است. از آنجا معلومات های که به اصطلاح “ابر” ذخیره می شود، آنها را به یک کامپیوتر خاص متصل نیست و می تواند با قدرت کمتری نسبت به دستگاه ها سرور استخراج شده است. از آنجا که Google Drive و یاندکس، با فایل های Mail.Ru، اپل سرویس iCloud، و یا گوگل کروم، است که فروشگاه بوک مارک ها، کلمات عبور و کاربر تاریخ brazuera. کارشناسان پیش بینی افزایش سریع در تعدادی از این سیستم در سال های آینده، و کارشناسان به توسعه آنها بسیار کوچک است. بنابراین زمان برای یادگیری به منظور توسعه “ابر” در مورد این مسله از مشکلات اشتغال دانشگاه نخواهد بود.

توسعه دهنده برنامه های کاربردی موبایل

بدون نیاز به توضیح است. گوشی های هوشمند = برنامه های کاربردی تلفن همراه. هر نرم افزار جدید، جالب تر و پیچیده تر از قبلی است، تخصص جدید در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال، برنامه نویسان تحت پلت فرم خاص، کارشناسان در واسط کاربر گرافیکی، تست برنامه های کاربردی موبایل “به عنوان قرص و تلفنهای هوشمند نفوذ به بازار، به عنوان بهبود کانال های ارتباطی، نیاز بزرگ (من اغراق آمیز نیست) وجود دارد، آن یک نیاز بزرگ در توسعه دهندگان مربوطه است . حالا آن را یکی از گرایش های اصلی است، تعداد زیادی از شروع یو پی اس در مورد این موضوع وجود دارد، “- اظهار نظر دیمیتری ولوشین.

    متخصص روباتیک

این یک روند جدید در آن نیست، اما در حال حاضر آن را به سرعت در حال شتاب گرفتن است. دامنه و الکترونیک، و مکانیک و انفورماتیک بسیار پیچیده است، در اینجا. “در واقع، ربات برنامه نویس من با جراح که باعث می شود عملیات مقایسه”، – می گوید: دمیتری ولوشین. اما شما می توانید آن را یاد بگیرند، و علاوه بر این، آن را بسیار ضروری است. کارفرمایان در انتظار است.

متخصص  امنیت اطلاعات

یکی دیگر از دامنه گسترده ای با بسیاری از شاخه. در اینجا و در توسعه ضد ویروس، و حفاظت از سیستم های پرداخت الکترونیکی – به طور کلی، تمام آن اطلاعات محافظت می شود.

مکمل جریان اقاصادی

اوتومات سازی  برای حل سریع تر مشکلات مختلف کسب و کار مورد نیاز است. با کمک فناوری راه حل می تواند سرعت تقریبا هر فرآیند کسب و کار: از جذب مشتریان جدید به حقوق و دستمزد. اما تمام مراحل در یک کسب و کار مرتبط است، بنابراین اتوماسیون یکپارچه کارآمد تر و آسان تر است.

حتی الکساندر گاوریلوف برجسته مناطق میان رشته ای مانند بیوانفورماتیک است. آنها همیشه در برنامه نویسان تقاضا 1C، C ++، جاوا، و دیگران. “برنامه نویسان خوب جاروب دور در یک بار. همه بچه ها که می دانند چگونه و می خواهید به برنامه، مطمئن شوید که برای پیدا کردن کار در یک زمان بسیار کوتاه “، – می گوید: دانش آموزان و متقاضیان دیمیتری ولوشین.

بین آموزش عالی و کار واقعی است که همیشه یک فاصله وجود دارد. نه یک توسعه دهنده برنامه های کاربردی تلفن همراه و یا تحلیلگر کسب و کار و یا کارشناس محاسبات ابری نمی توان یاد گرفت. این قابل درک است. “5 سال پیش بود نه یکی از تخصص بالا وجود دارد،” – می گوید: الکساندر گاوریلوف. اما هیچ دلیلی به رها کردن آموزش عالی و تصمیم بگیرید که چه شما همه چیز .را با خود یادگیری است

   بهترین پوهنتون های کامپویتر ساینس.

MGTU  NE باومن

Baumanke شما باید شانس خود را در پوهنحٔی انفورماتیک و سیستم های مدیریت وپوهنحٔی رباتیک و اتوماتسازی  پیچیده را   امتحان کنید. با این حال، در صورت شکست باید ناراحت  نشوید. در  هر پوهنحٔی در این پوهنتون، حتی در بخش مدیریت، آموزش های فنی قوی را فراهم میکنند. دانشگاه سالانه بازی های المپیک را برگذار مینماید. برنده  بدون امتحان شامل میشود.

پوهنحٔی ریاضیات محاسباتی و سایبرنتیک، پوهنتون دولتی مسکو. لومونوسوف

در اینجا به دانش نظری اساسی، بسیاری از فارغ التحصیلان  عالم استند. برای جای  5-5.5 مردم رقابت میکنند ، اما بسیاری از مکان های بودیجه: 335. میباشند، فراموش نکنید که در پوهنتون دولتی مسکو باید امتیاز به انجام امتحان مقدماتی اضافی، به طوری که برخی نتایج امتحان کافی نخواهد بود. دوباره در پوهنتون خود دارای المپیاد “لومونوسوف” و “تسخیر اسپارو هیلز.” میباشد.برندهٔ سدیپلم از رقابت بدون امتحان ، یا 100 امتیاز در یکی از مضمون ها داده میشود..

MIPT

مهندسی رادیو و سایبرنتیک، کنترل و ریاضیات کاربردی، نوآوری و فن آوری بالا: در اینجا  متخصصان در سه پوهنحٔی آماده جذب  میشوند. به طور متوسط، رقابت برای این بخش در سال گذشته 2.2 در هر محل بود، که بسیار کم است. اگر چه نقاط مورد نیاز بسیار بالا است. با  المپیاد، شما می توانید فزیک تهنالبوژی را در MIPT بدون معاینه ثبت نام، و بسیاری از رقابتهای دیگر است که متیازات وارد کردن وجود دارد. به عنوان مثال، “شروع در علم” و المپیاد خروجی  .

МИФИ

 МИФИ این پوهنتون رقابت  بزرگ دارد، با توجه به جهت اطلاع رسانی کسب و کار در سال 2012 در حال حاضر 16 نفر در محل بود. اما شما می توانید بجز از این  در 5 مسابقهٔ پوهنحٔی های  دیگرهم اشتراک کدره میتوانید . پس چرا شانس خود را  امتحان نکنید  و روح رقابت  را در یکی از آنها احساس نکنید؟

MESI

  دانش آموزان  در اینجا در  5 پوهنحٔی ها  میاموزند: انفورماتیک کسب و کار، علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر، امنیت اطلاعات، نرم افزار و مدیریت سیستم های اطلاعات، انفورماتیک اعمال میباشد . کامیاب شدن در این پوهنتون کار  کاملا واقعی است، به طور متوسط ​​نمره پاس برای این پوهنحٔی ها  در سال گذشته وجود دارد – 216 برای 3 امتحانات میباشد.

همچنان با توجه به پوهنحٔی انفورماتیک کسب و کار از HSE هم قابل متوجعه است: آنها یک پایگاه خوب با تمرکز برعمل میباشند. شما می توانید تبدیل به یک متخصص با  شایسته، تحصیل کرده MIREA پوهنتونون  ایالتی سن پترزبورگ پوهنتون ریاضی کاربردی – کنترل فرآیند. در میان پوهنتون های سن پترزبورگ  ITMO – یک جایگزین شایسته برای دانشگاه های مسکو.

از پوهنتونهای منطقه، کارشناسان برجسته قازان (ولگا) و پوهنتون فدرال جنوبی، نووسیبیرسک، تومسک و پوهنتون ایالتی نیژنی نووگورود ..

اسناد لازم جهت اخذ پذیرش و صدور ویزهء تحصیلی از پوهنتون های فدراسیون روسیه

صفحه اول پاسپورت، صفحه اول تذکره تابیعت ، دیپلم و یا شهادتنامه زبان انگلیسی با  نمرات سه ساله صنوف (10-11-12) که به تایید وزارت های معارف و امور خارجه نیز رسیده باشد. تکمیلی معاینات  صحی که باید تاییدیه وزارت صحت عامه را داشته باشد، داشتن کتابچه های  تست ایدز و هپاتیت، 12قطعه عکس و تمامی اسناد ارایه شده می بایست به زبان روسی ویا انگلیسی ترجمه شده باشد .البته داشتن این اسناد برای تمامی افرادی که قصد دارند در دورهء آماده گی ویا سال اول رشتهء کامپیوتر ساینس ویا هر رشته دیگری که شمولیت را بدست آورده اند لازم میباشند.

یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در خصوص تحصیل در فدراسیون روسیه اخذ اقامت و به دنبال آن اخذ تابعیت فدراسیون  روسیه است. فدراسیون  روسیه جزء کشورهایی است که اخذ اقامت دائم در آن امتیازی است و فرد با کسب امتیازی حداقل 75 از 100 امتیاز میتواند اقامت و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید . سن و تسلط به زبان روسی دو مورد مهم در کسب امتیاز هستند. محصلین که  که درفدراسیون روسیه تحصیل می کنند با چند شرط می توانند در روسیه اخذ اقامت دائم کنند. یکی از این شرایط اینست که فرد پس از دوران تحصیل بتواند کارمناسبی بیابد و مشغول به کار شود . در واقع ویزهء تحصیلی خود را به ویزهء کاری تغییر دهد که این خود پس از چند سال میتواند منجر به اخذ اقامت دائمی شود. ازدواج با یک تبعه روسی ، سرمایه گذاری در کشور روسیه دو روش دیگر برای اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت درفدراسیون روسیه است .

در این مقاله که جهت ارائه اطلاعاتی در خصوص تحصیل در رشتهء کامپیوتر ساینس در فدراسیون روسیه خدمت شما ارائه شد سعی کردیم به سوالات احتمالی در این خصوص پاسخ دهیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و سهولت در اخذ پذیرش در رشته ء طب دندان و پ.هنتون های فدراسیون  روسیه متوانید با مامشورت کرده تا این مسیر را سریعتر و  مطمئن تر طی کنید.