Home / افغانستان تا روسیه / تحصیلات در روسیه

تحصیلات در روسیه

امروزه با توجه به سوالات متداول و رایج در زمینه پیشنهاد  تحصیلی و سیل انبوه درخواستها و پرسشهای هم میهنان عزیزمان در زمینه  تحصیل و اخذ پیشنهاد تحصیلی دولتی و از موسسات شخصی اعزام محصلین که این مساله ، دریافت پیشنهاد تحصیلی طرفداران زیادی در بین مردم کشورما و مردم سآیر نقاط دنیا  علاقه مند به تحصیل در پوهنتون های بزرگ دنیا هستند.

در این مقاله کوتاه سعی ما بر این است که شما را با موقعیت تکرار نشدنی اخذ پیشنهاد تحصیلی کشور فدراسیون روسیه بصورت پیشنهاد کامل تحصیلی و تحصیل در برترین پوهنتون های فدراسیون پوهنتون روسیه به همراه امکان اخذ پیشنهاد تحصیلی فدراسیون روسیه آشنا نماییم و بطور کامل در مورد امکان اخذ پیشنهاد تحصیلی از پوهنتون های مختلف و شهر های مختلف توسط شرکت تحصیلاتی  هیله صحبت به میان آوریم ، پیشنهاد کامل تحصیلی کشور فدراسیون روسیه که به محصلین در مقطع فوق لیسانس، ماستری ، دوکتورا وتخصص  تعلق می گیرد ، اخذ پیشنهاد تحصیلی به کشور فدراسیون روسیه تقریبآ شرایط مهین تری نسبت به پیشنهاد تحصیلی کشورهای دیگر دارد .

حال با مطالعه این مقاله در مورد تحصیل در کشور فدراسیون روسیه با امکان اخذ پیشنهاد تحصیلی ، در صورت داشتن وآجد شرایط اخذ پیشنهاد تحصیل حتمآ در اسرع وقت با شرکت تحصیلاتی هیله تماس حاصل بفرمایید .

البته اخذ پیشنهاد تحصیلی  به دلیل حجم زیاد متقاضیان و مراجعین جهت دریافت ویزای تحصیلی ودریافت پیشنهاد تحصیلی این مساله به سادگی برای همگان مقدور نخواهد بود، و میتوان گفت تنها کسانی موفق به اخذ پیشنهاد تحصیلی می گردند که اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه در اختیار داشته باشند و برای کسانی که پیش از اقدام کردن جهت اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی با همکاران با تجربه درین زمینه  مشوره داشته باشند، چانس بیشتری جهت موفقیت در این راستا متصور خواهد بود.

یکی از کشورهایی که شرایط بسیار مناسب و مساعدی در مورد سطح تحصیلات عالی  و کیفیت بالای تحصیلات و زندگی را دارا است کشور فدراسیون روسیه می باشد.

کشورفدراسیون  روسیه به دلیل داشتن پوهنتون های با شهرت بالای جهانی و تحصیل ارزان قیمت و سهولت در پذیرش  از انتخاب  های بسیار پر طرفدار به شمار می آید و متقاضیان زیادی جهت دریافت پذیرش تحصیلی و همچنین اخذ پیشنهاد تحصیلی فدراسیون روسیه وجود دارند.

بدیهی است که همه متقاضیان واجد شرایط لازم جهت ورود به کشور فدراسیون روسیه و پذیرش گرفتن از پوهنتون های  این کشور را دارا نیستند و عده کثیری موفق به دریافت پذیرش و پیشنهاد تحصیلی کشور فدراسیون روسیه نمی شوند.

قابل تدکر است که مبحث اخذ پیشنهاد تحصیلی برای کشورهای مختلف و از جمله پیشنهاد تحصیلی در کشور فدراسیون  روسیه یکی  از مسایل بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد که رسیدگی به این امر در صلاحیت یک تیم خبره و مشاورین زبده حقوقی قرار دارد که نسبت به قوانین داخلی و قوانین بین المللی اشراف کامل داشته باشند و از سطح تجربه و تبحر مطلوبی برخوردار باشند تا بتوانند زمینه سازی مورد لزوم جهت این مساله را فراهم آورند.

شرکت تحصیلاتی هیله که به لطف مردم عزیز کشورمان از حیث جایگاه و درجه اعتبار بین المللی در مقام و رتبه قابل توجهی قرار دارد و در راستای امور فراهم کردن شرایطی همچون اخذ پیشنهاد تحصیلی در خدمت هم وطنان عزیزما بوده است، و همواره در زمینه خدماتی همچون مشوره تخصصی در امر تحصیل و مسایل حقوقی بین المللی فعالیت و موفقیتهای چشمگیری را داشته است.

که البته این امر را مرهون لطف شما بزرگواران و تلاشهای بی وقفه تیم حقوقی خود در فدراسیون روسیه  و همچنین در داخل کشورما می باشد.

اخیرا پوهنتون  بزرگ و بین المللی شهر نوه سیبیرسک فدراسیون روسیه در مشوره با شرکت تحصیلاتی هیله شرایط مناسب و مساعدی را برای متقاضیان تحصیل در این پوهنتون فراهم نموده است و این شرایط شامل حال کسانی خواهد بود که دارای اسناد خوب فراغت از لیسه مرکز و ولایات برخوردار بوده باشند.

پوهنتون نوه سیبرسک از تاپ ترین پوهنتون های فدراسیون  روسیه میباشد ، و به همین دلیل نیز مورد تایید قطعی شرکت تحصیلاتی هیله نیز قرار گرفته است ، و همچنین سند های علمی صادرشده از این پوهنتون نه در افغانستان بلکه در کشورهای اتحادیه اورپا نیز از اعتبار بالایی می برخور دار باشد ، علاوه بر این سند های  تحصیلی صادرشده  از پوهنتون دولتی نوه سیبیرسک از اعتبار بالای جهانی نیز برخوردار میباشد که این مسئله نیز باعث شده تا خیل عظیمی از متقاضیان را به سمت این کشور و این پوهنتون بکشاند ،

مزیت دیگری که تحصیل در پوهنتون مرکزی دولتی شهر نوه سیبیرسک  داراست ، آنست که بعلت مورد تایید بودن این پوهنتون  در بسیاری از نقاط دنیا و دارا بودن امکان تبادل محصلین  و علمی میان این پوهنتون  با پوهنتون های معتبر دیگر دنیا ، محصلین میتوانند پس از گذراندن دو سمستر در این پوهنتون برای شمولیت  به پوهنتون های کشورهای مختلف همانند آلمان نیز انتقالی بگیرند .

با توجه با مشوره هایی که رییس شرکت تحصیلاتی هیله  با پوهنتون مرکزی دولتی نوه سیبیرسک داشته اند ، تعدادی سهمیه بورسیه و حتی گذراندن دوره آماده زبان را در شهر کابل متقبل گردیدند تا بعد از گذراندن دوره آماده گی زبان از طرف شرکت تحصیلاتی هیله به آن پوهنتون معرفی گردد.تا بتوانیم برای تعداد کثیری  محصلین با شرایط خاص  در رشته های مشخص شده از جانب متقاضی به آن پوهنتون معرفی نماییم.

قبولی در پوهنتون دولتی مرکزی نوه سیبیرسک در سال فقط یکبار انجام میپذیرد وآغاز درس در ماه سپتامبر میباشد ،  مهلت اقدام جهت اخذ پذیرش جهت تحصیل در فدراسیون روسیه و در پوهنتون دولتی نوه سیبیرسک و همچنان بهره گیری از امکان پیشنهاد تحصیلی در فدراسیون روسیه تا آواخر برج اگست ، میباشد.

این پیشنهاد در فدراسیون روسیه در مقطع لیسانس ، ماستری و دوکتورا میباشد و مدت مختلف تحصیل محصل  را در فدراسیون روسیه پوشش خواهد داد . فقط مصارف در حدود ده هزار افغانی را ماهانه جهت خوراک محصل باید در نظر گرفته شود ویا میتواند  با کار بیست ساعت در هفته و یا ارسال مصارف از جانب والدین مرفوع شده میتواند.

 

امتیازات بسیاری برای محصلین پوهنتون دولتی مرکزی شهر نوه سیبیرسک  در نظر گرفته شده است که به شرح ذیل می باشند :

امکان برخورداری از تحصیلات کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه تکس میباشد.

در اختیار قرار دادن شرایط مطلوب جهت زندگی و واگذاری شرایط امکان و لیلیه  به صورت کاملا رایگان.

پرداخت مصارف هرچند جزیی جهت امرار معاش روزانه و کمک مصارف جهت خوراک.

امکان پذیرش برای بیش از بیست رشته تحصیلی و در مقطع کارشناسی ارشد.

متقاضی مکلف است یکسال زبان روسی را در کابل بگذراند .

تحصیل به زبان روسی خواهد بود

بهره مندی از مزایایی همچون معافیت مالیاتی.

امکان تحصیل به دو زبان روسی و انگلیسی در صورت دلخواه .

البته شایان ذکر است که ظرفیت پذیرش با این شرایط فوق فقط برای عده محدودی مقدور است و اشخاصی که شهادتنامهء فراغت از مکتب  بهتری را داشته باشند نسبت به سایر متقاضیان در اولویت قرار خواهند گرفت.

 

About admin

Check Also

برتری تحصیل در فدراسیون روسیه !!!

برتری تحصیل در فدراسیون روسیه !!! یکی از کشورهایی که شرایط بسیار مناسب وکیفیت بالای …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *