Home / Uncategorized / (SIBSTRIN)پوهنتون دولتی مهندسی و انجنیری نووسیبیرسک

(SIBSTRIN)پوهنتون دولتی مهندسی و انجنیری نووسیبیرسک

پوهنتون دولتی نووسیبیرسک از معماری و مهندسی (Sibstrin) در سال 1930 به عنوان موسسه مهندسی سیبری (Sibstrin) تاسیس شد. اولین استقرار آموزش عالی در زمینه مهندسی و معماری در نووسیبیرسک می باشد. برای سال های بسیاری در نظر گرفته می شود فقط و فقط در این زمینه در همه منطقه سیبری، شرق دور و آسیای مرکزی از اتحاد شوروی سابق در سال 1935 موسسه به موسسه نووسیبیرسک مهندسی به نام V.V.Kuibyshev  تبدیل شد. در جولای 1993 موسسه نام خود را به آکادمی دولتی مهندسی نووسیبیرسک تغییر داده است. در جون سال 1997 آکادمی وضعیت پوهنتون را بدست آورد. از سال 2003 نام مکمل  پوهنتون به پوهنتون دولتی معماری و مهندسی نووسیبیرسک تغییر یافت.

امروز NSUACE (Sibstrin) استقرار بزرگ آموزشی و علمی ارائه آموزش از متخصصان برای صنعت مهندسی در روسیه میباشد. پوهنتون انجام تحقیقات در زمینه های مختلف: مکانیک جامدات، مکانیک سیالات، سیستم های CAD، فناوری نانو، فناوری بتن ریزی در زمستان و تحولات برای مکانیزه مهندسی.

پوهنتون Sibstrin به رسمیت شناخت جهانی به دست آورد است تعدادی از جوایز ملی و بین المللی، از جمله “رهبر اقتصاد روسیه”، “گواهی طلایی آمریکا از پرستیژ بین المللی”، مدال طلا از “Societe اطلاعات D تشویق پور L صنایع ملی” (انجمن توسعه صنعتی تشویق)، “اروپا جایزه بزرگ برای کیفیت” داده اند. پوهنتون دولتی نووسیبیرسک معماری و مهندسی (Sibstrin) یک عضو از آموزش و پرورش مهندسی اروپایی و (EUCEET) انجمن آموزش است.

به منظور تسهیل همکاری بین المللی و برای تقویت موقعیت خود در بازار رقابتی آموزش های بین المللی پوهنتون Sibstrin کنسرسیوم نووسیبیرسک پوهنتون (CNU) را تاسیس کرده است که شامل بزرگترین پوهنتون از شهر: پوهنتون ملی تحقیقات دولت نووسیبیرسک ، پوهنتون فنی دولت نووسیبیرسک ، پوهنتون Geoinformation  سیبری و فن آوری و پوهنتون دولتی معماری و مهندسی نووسیبیرسک (Sibstrin).

در ماه جون 2015 Sibstrin و یونسکو یک توافق برای ایجاد صندلی یونسکو در تئوری و تکنولوژی ایمنی محیط زیست در کنترل منابع آب در پوهنتون Sibstrin امضا کردند.

با توجه به سازمان های عمومی “کسب و کار روسیه”، Sibstrin وارد 50 بالای موسسات آموزش عالی فارغ التحصیل متخصصان که در تقاضای بالا در بازار کار می باشد.

 پوهنتون دولتی نووسیبیرسک از معماری و مهندسی است که گواهی اعتباربخشی امور خارجه و مجوز برای حق انجام فعالیت های آموزشی.

فاکولته ساختمانی

آموزش پوهنحٔی ساختمانی  با پوهنحٔی های زیر است:

جهت تحصیلی شماره 270 800 “خدمات ساختمانی”

“شهر سازی و ساختمان منازل های مدرن.”

“تخصص و مدیریت املاک و مستغلات.”

آموزش لیسانس و ماستری در پوهنحی ” ساختمانی”.

مدارک لیسانس: مدت آموزش – 4 سال . – .

در مقطع ماستری مدت زمان مطالعات: حضوری – 2 سال    برای کسانی که  مدارک لیسانس و یا مسلکی  دارند .

جهت تحصیلی شماره 271 101 “انجنیری ساختمانهای  منحصر و ساختار ها”

مدت  دوره آموزشی انجنیری – 6 سال

  • پوهنحٔی های فاکولته
  • پوهنحٔی تقویت سازه های بتن
  • پوهنحٔی گیالوژی، پایگاه ها و پایه
  • پوهنحٔی فلزی و چوبی سازی ها
  • فن آوری و سازمان ساخت و ساز
  • پوهنحٔی مکانیک سازه
  • پوهنحٔی مکانیک نظری
  • ریاضیات عالی

هزینه سمستر وار این پوهنتون 750 دالر امریکای میباشد

About admin

Check Also

پوهنتون طبی دولتی سیبیریا در شهر تومسک

“هر روز بر اساس پیشرفت های علوم طبی و بهترین شیوه های بالینی، برای اطمینان …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *